- Reklama -NikeNike

Dime zaprojektowało dwie wersje kolaboracyjnych adidas Superstar ADV

adidas Skateboarding zaprosił do współpracy uwielbianą kanadyjską markę Dime, aby ich zespół zaprojektował unikatowe wersje butów adidas Superstar ADV.

Prezentowana kolekcja jest efektem pierwszej wymiany pomysłów pomiędzy wspomnianą dwójką. Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć dwa komplety dresowe – błękitny i czarny, które zostały dopełnione drobnym brandingiem.

Jednak głównym aktorem są tu buty w ulepszonej wersji, które przeznaczone na deskę. Zmniejszono ich wagę oraz zwiększono przyczepność.

Pierwszy z wariantów bazuje na kruczoczarnej skórze, która wspierają błyszczące trzy paski na boku w antracytowym i brązowym kolorze. Czarne są również podeszwa, język oraz gumowa osłona toeboxu, która nadaje tym butom charakteru i rozpoznawalności.

Z kolei opcja numer dwa to czysta biel, którą wspierają trzy paski w pastelowych odcieniach błękitu i żółci. Tu również język, podeszwa i muszla na przodzie są w kolorze samej cholewki.

W obu przypadkach zastosowano przezroczysty spód podeszwy, przez który przebija się napis z nazwą kanadyjskiej marki. Oczywiście nie brakło charakterystycznej 'postaci’ na metkach na języku.

Kolekcja odzieży i buty Dime x adidas Superstar ADV pojawią się w sprzedaży na stronie kanadyjskiej marki w dniu 13 maja. Dzień później trafią do wybranych sprzedawców, a 15 maja będzie można odpalić adidas CONFIRMED.

dime x adidas Superstar ADV summer 2023 0 dime x adidas Superstar ADV summer 2023 1 dime x adidas Superstar ADV summer 2023 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: