- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Duet Dime x Vans Skate celebruje 30 lecie butów Half Cab ’92

Ostatni raz o kanadyjskiej marce Dime pisaliśmy niemalże miesiąc temu, kiedy prezentowaliśmy lookbook z ich jesienną kolekcją. Dziś do niej powracamy, a to za sprawą ich kolaboracyjnego projektu z ekipą Vans Skate. Całe przedsięwzięcie odbyło się na modelu Vans Half Cab ’92 i celebruje jego 30 rocznicę powstania.

Czerpiąc inspirację ze wszystkich aspektów kultury DIY i kreatywnych poszukiwań, prezentowane buty reprezentują przeszłość, teraźniejszość i przyszłość skateboardingu.

Dime Vans Skate Half Cab 92 1 Dime Vans Skate Half Cab 92 2 Dime Vans Skate Half Cab 92 3 Dime Vans Skate Half Cab 92 4

Rezultatem ich wielotygodniowych prac jest wariant opierający się na beżowym zamszu, który został postawiony na podeszwie w kontrastowej czerni. Branding ekipy z Kanady znajdziecie nie tylko na przewieszonej przez oczka sznurowadeł metce, ale również w postaci wytłoczenia na boku pięty i na spodzie przezroczystej podeszwy. Beżowo kremowa szachownica na zapiętce oraz beżowo czarna metka na podeszwie to już tylko wisienki na torcie.

Opisywane buty Dime x Vans Skate Half Cab ‘92 zostaną wydane przez markę już 17 września wyłącznie przez ich sklep stacjonarny oraz online. Z kolei globalna premiera odbędzie się 22 września, również poprzez stronę internetową Vans.

Dime x Vans Half Cab 92 1 Dime x Vans Half Cab 92 2 Dime x Vans Half Cab 92 3 Dime x Vans Half Cab 92 4 Dime x Vans Half Cab 92 5 Dime x Vans Half Cab 92 6

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: