- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max
Strona głównaStylSneakersNowe Dime x Vans Half Cab promowane są ujęciami prosto z basenu...

Nowe Dime x Vans Half Cab promowane są ujęciami prosto z basenu pełnego wody

Przed Wami limitowane wydanie butów Dime x Vans Half Cab, które zostało zaprezentowane przez nietypowe zdjęcia i video.

Chłopaki z Montrealu wzięli do siebie jazdę na desce w basenie, która swoja popularność zyskała w Kalifornii. Tylko zapomnieli o jednej bardzo ważnej kwestii – wypompować wodę. No, ale jak widać na dołączonych poniżej zdjęciach i video – to nie był dla nich żaden problem.

Co do samych butów to otrzymujemy absolutnie klasyczną sylwetkę w postaci modelu Vans Half Cab, ale w ujęciu charakterystycznym dla Dime. Konstrukcja buta bazuje na połączeniu wysokiej klasy skóry oraz zamszu, które zostały zabarwione na kolor biały i niebieski. Wisienką na torcie wydaje się być żółta metka na boku cholewki i z tyłu podeszwy środkowej. Ciekawostką jest tu ogromny napis z nazwą kanadyjskiej marki umieszczony na spodzie półprzezroczystej podeszwy.

Premiera butów Dime x Vans Half Cab Pro odbędzie się już 24 października. W Polsce ogarnie je chociażby poznański miniramp.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dime (@dimemtl)

Dime x Vans Half Cab Pro Limited Edition 1 Dime x Vans Half Cab Pro Limited Edition 2 Dime x Vans Half Cab Pro Limited Edition 3 Dime x Vans Half Cab Pro Limited Edition 4

- Reklama -Nike Air Max
- Reklama -Nike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: