- Reklama -Nike Black FridayNike Black Friday
Strona głównaStylSneakersDuet Dime x Vans wspólnie przedstawia nowy model Wayvee

Duet Dime x Vans wspólnie przedstawia nowy model Wayvee

Dobrzy znajomi z zespołu utworzonego na linii Dime x Vans zasiedli do stołu projektowego raz jeszcze. Tym razem na warsztacie mieli nową sylwetkę do jazdy na desce, mianowicie Vans Wayvee.

Kanadyjski skateshop i marka Dime tym przedsięwzięciem pomagają marce Vans przedstawić światu ich nowy model na deskę – Wayvee. Model, który łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość zostanie wydany w dwóch wersjach kolorystycznych – „Evening Blue” oraz „Egret”.

Sylwetka butów może przywodzić na myśl projekty z lat ’90 i ’00, ale jeśli przyjrzycie się butom dokładniej to zobaczycie na bokach i toeboxie półprzezroczyste panele z TPE. Konstrukcja cholewki została dopełniona zamszowymi panelami i skórzanym bocznym brandingiem Jazz Stripe.

Branding ekipy z Montréalu pojawia się nie tylko na wkładkach i metce na języku, ale zostaje pokazany również na spodzie przezroczystej podeszwy zewnętrznej.

Obie kolorystyki butów Dime x Vans Wayvee pojawią się w sklepie amerykańskiego giganta już 24 lipca.

dime x vans wayvee Egret 1 dime x vans wayvee Egret 2 dime x vans wayvee Egret 3 dime x vans wayvee Egret 4 dime x vans wayvee Evening Blue 1 dime x vans wayvee Evening Blue 2 dime x vans wayvee Evening Blue 3 dime x vans wayvee Evening Blue 4

- Reklama -Nike Black Friday
- Reklama -Nike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: