- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersDior montuje klamrę Cobra w swoich butach B23

Dior montuje klamrę Cobra w swoich butach B23

Dior, francuski dom mody z siedzibą w Paryżu, wypuścił niedawno odświeżoną i delikatnie zmienioną wersję jednego ze swoich flagowych modeli butów – Dior B23. Poniżej wyjaśniamy jakie wprowadzono zmiany i wklejamy ich dokładne zdjęcia.

But stojący na półprzezroczystej białawej podeszwie ma cholewkę z niebieskiego płótna z białymi przeszyciami na łączeniach paneli i metalowymi oczkami na sznurówki. Kolor niebieski został również wykorzystany przy barwieniu sznurówek. Jednak najważniejsza jest tu klamra Cobra umieszczona na bokach cholewki, która służy do zapięcia szerokiego czarnego pasa przechodzącego nad wiązaniem. Zabieg ten wprowadza techniczne ujęcie i nadaje unikatowego charakteru do zwykłego trampka.

Biało czarne akcenty przy podeszwie, biała wyściółka i czarna pętelka na zapiętce, jak również branding francuskiego domu mody na podeszwie przy pięcie wieńczy myśl designerów.

Buty Dior B23 wyprodukowane we włoskich fabrykach kosztują 1300,00 € i można je kupić w ich sklepach stacjonarnych oraz online.

dior b23 Blue Technical Canvas 1 dior b23 Blue Technical Canvas 2 dior b23 Blue Technical Canvas 4

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: