- Reklama -NIkeNIke

Marvel wreszcie pokazał zwiastun „Moon Knight”

Po serii teaserów Marvel wreszcie pokazał trailer do serialu „Moon Knight”, który już niedługo pojawi się na platformie Disney+.

W nowej produkcji Marvela Oscar Isaac gra antybohatera imieniem Marc Spector, byłego agenta Marine i CIA, u którego zdiagnozowano dysocjacyjne zaburzenie tożsamości, które objawia się odrębnymi rozdwojonymi osobowościami.

Na wstępie widzimy jak Marc przywiązuje się do łóżka i zamyka w domu, podczas gdy w tle słyszymy rozmowy telefoniczne na temat problemów ze snem. Po przebudzeniu główny bohater udaje się do pracy, gdzie współpracowniczka nazywa go Steve. W muzeum na wystawie związanej ze starożytnym Egiptem zauważa potwora ścigającego go do windy, który po chwili )po ocknięciu się bohatera) okazuje się być starszą panią. W kolejnych ujęciach widzimy różne postacie i wcielenia głównego bohatera, który miota się pomiędzy stworzonymi przez siebie postaciami / osobowościami.

W zwiastunie widzimy również dr Arthura Harrowa (w tej roli Ethan Hawke), przywódcę sekty, który motywuje Marca do zaakceptowania swojej wewnętrznej ciemności. Zresztą sam zerknij na dołączony poniżej trailer.

Nowy serial „Moon Knight” będzie się składał z 6 odcinków, a swoją premierę na Disney+ będzie miał już 30 marca 2022 roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: