- Reklama -NIkeNIke

Dokładne zdjęcia Air Jordan 1 High Flyknit „Shadow”

Jordan Brand wyda kolejne wcielenie Air Jordan 1 Flyknit, które będzie nawiązywało do oryginalnej kolorystyki sprzed lat. Były już wersje Royal oraz Bred, teraz pora na kolorystykę Shadow.

Najważniejszym aspektem w tym projekcie jest kwestia materiałów. Zamiast tradycyjnej skóry designerzy zdecydowali, że cholewka będzie wykonana z przędzy Flyknit. Dzięki temu but jest zdecydowanie lżejszy. O dziwo efekt końcowy nie jest wcale taki zły, wyszło im to całkiem ciekawie. Co do nowej wersji to mamy tu połączenie dwóch kolorów: szarego z czarnym, a całość postawiona na białej podeszwie.

Na chwilę obecną szczegóły premiery poniższych Air Jordan 1 Flyknit Shadow owiane są tajemnicą. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej o premierze w sklepie online Jordan Brand to od razu damy Wam znać.

Air Jordan 1 Flyknit Shadow-1 Air Jordan 1 Flyknit Shadow-2 Air Jordan 1 Flyknit Shadow-3 Air Jordan 1 Flyknit Shadow-4 Air Jordan 1 Flyknit Shadow-5 Air Jordan 1 Flyknit Shadow-6 Air Jordan 1 Flyknit Shadow-7 Air Jordan 1 Flyknit Shadow-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: