
Już na początku przyszłego roku w sklepach pojawi się nowa wersja Air Jordan 13, którą internet zatytułował „Reverse He Got Game”.
Całkiem nowa kolorystyka od designerów spod znaku Jumpmana serwują nam odwrotność popularnej i uwielbianej wersji He Got Game. Cały przód i pikowane boki cholewki wykonano z czarnej skóry. Z kolei mudguard i tył buta to kontrastowa biel, która schodzi również na podeszwę, gdzie pojawia się również czerń. Zielono oko pantery na kołnierzu oraz delikatne wstawki koloru czerwonego wieńczą cały projekt. Przyjrzyjcie się im dokładniej na poniższych fotografiach.
Oficjalnego potwierdzenia nie ma, ale pierwsze informacje mówią o premierze 11 stycznia 2020 roku, a zgarniecie je w oficjalnym sklepie Jordan Brand.
Air Jordan 13 “Reverse He Got Game”
Black / White – Gym Red
414571-061
11 Styczeń 2020
$190









