- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersDokładne zdjęcia butów Ambush x Nike Dunk High w wersji Black /...

Dokładne zdjęcia butów Ambush x Nike Dunk High w wersji Black / White

Zapowiedź kolaboracji na linii Ambush x Nike odbyła się podczas wielkiego eventu w Nowym Jorku na początku bieżącego roku. Przez kilka miesięcy była cisza i dopiero dziś mamy dla Was długowyczekiwane zdjęcia Dunk High w wersji Black / White.

Na pierwszy rzut oka otrzymujemy zwykłą skórzaną cholewkę z bazowymi panelami w bieli i dodatkami w czerni. Jednak jeśli przyjrzycie się projektowi dokładniej to zauważycie, że japoński brand wniósł do kultowego modelu mnóstwo ciekawych dodatków. W górnych partiach buta widzimy wyeksponowany czarny kołnierz, co sprawiło, że but ogólnie wygląda bardziej masywnie. Na bokach umieszczono Swooshe z tworzywa, które wychodzą całkowicie poza cholewkę na tyle. To nie koniec, ponieważ w okolicach pięty nad podeszwą zamontowano dodatkowy element będący swego rodzaju stabilizatorem, na którym umieszczono nazwę marki.

Na tym etapie jeszcze trudno podawać konkretnych dat, ale trzymamy kciuki, żeby Ambush x Nike Dunk High „Black / White” pojawiły się jeszcze w tym roku.

Ambush x Nike Dunk High Black White 1 Ambush x Nike Dunk High Black White 2 Ambush x Nike Dunk High Black White 3 Ambush x Nike Dunk High Black White 4 Ambush x Nike Dunk High Black White 5 Ambush x Nike Dunk High Black White 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: