- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersDokładne zdjęcia butów Travis Scott x Nike SB Dunk Low "Bandana"

Dokładne zdjęcia butów Travis Scott x Nike SB Dunk Low „Bandana”

Po pierwszych przeciekach i ujęciach z teledysku w końcu mamy dokładniejszy podgląd na buty Travis Scott x Nike SB Dunk Low „Bandana”.

Nowe niskie Dunki, za projektem których stoi zespół rapera z Houston, będą miały beżową bazę z akcentami w kolorze granatowym, a jednocześnie wykorzystują zarówno wzór paisley – który po zerwaniu / zużyciu odsłoni wzór Emephant Print, a na boku widzimy kratę. Projekt dopieszczają haftowane teksty na kołnierzu i logo Cactus Jack na grubych językach. Do butów dołączono sznurkowe sznurówki, ale w kumplecie będą ró∑nież zwykłe sznurówki w kolorze białym i czarnym. Na wkładkach jak i na papierze z pudła znajdziemy biały wzór Paisley umieszczony na szarym tle. Wszystko to zostanie osadzone na białej podeszwie z szarym spodem.

Dodatkowym smaczkiem jest nowe pudło Nike SB QS, które będzie w kilku różnych kolorach. Z racji tego, że buty wychodzą w takim kartonie, a nie dedykowanym jak przy poprzednich butach Travisa Scotta, może oznaczać, że buty nie będą aż tak limitowane. Być może pojawią się również w sklepie Miniramp z Poznania i SH Store z Warszawy, które jako jedyne mają konto Nike SB QS.

Konkretów co do premiery butów Travis Scott x Nike SB Dunk Low „Bandana” jeszcze nie znamy, ale spekuluje się o lutym bieżącego roku.

Travis Scott x Nike SB Dunk Low Bandana 1 Travis Scott x Nike SB Dunk Low Bandana 2 Travis Scott x Nike SB Dunk Low Bandana 3 Travis Scott x Nike SB Dunk Low Bandana 4 Travis Scott x Nike SB Dunk Low Bandana 6 Travis Scott x Nike SB Dunk Low Bandana 5

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: