- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDokładne zdjęcia całkiem nowych adidas Yeezy 500 "Stone"

Dokładne zdjęcia całkiem nowych adidas Yeezy 500 „Stone”

O zapowiedzi całkiem nowych adidas Yeezy 500 w kolorystyce „Stone” pisaliśmy już pod koniec lipca, ale bazowała ona jedynie na nazwie kolorystyki. Dziś okazuje się, że Kanye West i jego designerzy w zespole spod znaku Trzech Pasków wprowadzają małe zmiany w projekt butów i dzięki temu dostaniem całkiem nowe ich wcielenie.

Na pierwszy rzut oka dostajemy tradycyjne 500-tki, jeśli można to tak nazwać, zabarwione na jasny odcień beżu. Jednak jeśli przyjrzymy się cholewce ciut dokładniej to możemy zauważyć, że panele i język, które wykonywane były z siateczki w tym przypadku są wyprodukowane z neoprenowego materiału. Zabieg ten sprawia, że otrzymujemy świeżą propozycję, która powinna się lepiej sprawdzić w jesiennych warunkach atmosferycznych. Panele z włochatego zamszu umieszczone na przodzie cholewki, a także skórzane elementy na bokach cholewki dopełniają temat cholewki. Wszystko to zostanie osadzone na beżowej podeszwie z gumowym brązowym spodem.

Konkrety związane z premierą butów adidas Yeezy 500 „Stone” w oficjalnym sklepie adidas owiane są tajemnicą, ale pierwsze przecieki mówią o dropie w listopadzie i to w całej rozmiarówce, od dziecięcych aż po wersje męskie.

adidas Yeezy 500 Stone 1 adidas Yeezy 500 Stone 2 adidas Yeezy 500 Stone 3 adidas Yeezy 500 Stone 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: