- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDokładne zdjęcia Nike SB Dunk High "Spectrum"

Dokładne zdjęcia Nike SB Dunk High „Spectrum”

Skoro Dunk Low powróciły na dobre to teraz pora podkręcić zainteresowanie modelem Nike SB Dunk High. Przed Wami zbliżająca się wersja „Spectrum”, która już niedługo zagości na sklepowych półkach.

Świeża kolorystyka delikatnie nawiązuje do wielkanocnego klimatu, a to za sprawą pastelowych odcieni. Ciekawostką jest tu fakt, że zamszowa cholewka jest zabarwiona asymetrycznie i dwa buty z pary różnią się między sobą układem blokowym barw. Co do zastosowanych kolorów to widzimy tu między innymi błękit, kolor niebieski i brzoskwiniowy, pojawia się również delikatny pomarańcz i kolor żółty, a całość przełamuje czerń na bocznym Swooshu. Wszystko to ma spoczywać na brązowej podeszwie.

Według pierwszych zapowiedzi widoczne tu buty Nike SB Dunk High „Spectrum” mają być normalnym wydaniem, przez co powinny być ogólnodostępne. Zatem sprawdzajcie w marcu oficjalny sklep Nike SB.

Nike SB Dunk High Spectrum 1 Nike SB Dunk High Spectrum 2 Nike SB Dunk High Spectrum 3 Nike SB Dunk High Spectrum 4 Nike SB Dunk High Spectrum 5 Nike SB Dunk High Spectrum 6 Nike SB Dunk High Spectrum 7 Nike SB Dunk High Spectrum 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: