- Reklama -NIkeNIke

Dokładne zdjęcia nowych adidas Yeezy Boost 700 V2 „Inertia”

Na początku sierpnia zapowiadaliśmy Wam, że adidas Yeezy Boost 700 V2 wyjdą w wersji Inertia, którą możecie kojarzyć z wersji Yeezy 700 z początku tego roku. Dziś mamy dla Was ich pierwsze dokładniejsze fotografie, które oczywiście dołączamy pod tekstem.

Mamy zatem drugą wersję 700-tek, w której połączono ze sobą skórę, zamsz oraz siateczkę, na którą naniesiono termozgrzewalne pasy. Panele wykonane ze skóry idące przez piętę, przy oczkach na sznurówki i tuż nad podeszwą zabarwiono na kolor błękitny. Tuż nad nimi mamy skórę w jasnej szarości, która swoim odcieniem jest zbliżona do koloru wspomnianej siateczki. Kolor błękitny ze skóry został również wykorzystany na zamszowym nosku. Szara podeszwa z pomarańczowymi wstawkami i kremowym spodem dopina cały design nowego wariantu Yeezy.

Konkretów co do premiery widocznych tu Yeezy 700 nie znamy, ale w sieci spekuluje się, że pojawią się one w oficjalnym sklepie adidas już w sierpniu bieżącego roku.

adidas Yeezy Boost 700 V2
Inertia / Inertia – Inertia
Wrzesień 2019
$300

adidas Yeezy Boost 700 V2 Inertia 1 adidas Yeezy Boost 700 V2 Inertia 2 adidas Yeezy Boost 700 V2 Inertia 3 adidas Yeezy Boost 700 V2 Inertia 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: