- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDokładne zdjęcia nowych adidas Yeezy Boost 700 w wersji „Teal Blue”

Dokładne zdjęcia nowych adidas Yeezy Boost 700 w wersji „Teal Blue”

Pod koniec lipca zapowiadaliśmy całkiem nową kolorystykę butów adidas Yeezy Boost 700, która została ochrzczona jako wydanie „Teal Blue„. Dziś w końcu dysponujemy pełnym zestawem dokładnych fotografii, które umieszczamy w dalszej części wpisu.

Pierwsze pytanie jakie się nasuwa – czy zapowiedź różni się od sampli? I tak i nie, już tłumaczymy co i jak. Ogólny układ blokowy kolorów i jego barwy są bardzo zbliżone, ale na zdjęciach widzimy ich ciemniejsze odcienie, no ale to logiczne w przypadku ilustracji i fotografii zrobionej w naturze. Jedyną znaczącą różnicą jest panel znajdujący się na tyle cholewki, który zamiast być w ciemnej szarości jest w ciemnym brązie. Cała reszta cholewki to odcienie szarości, turkusu i bieli, które idealnie pasują do szarości na podeszwie.

Jak tylko zdobędziemy szczegóły premiery nowych adidas Yeezy Boost 700 „Teal Blue” to od razu damy Wam znać, więc śledźcie nas uważnie. Buty pojawią się na jesień w oficjalnym sklepie adidas.

adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 1 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 2 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 3 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 4 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 5 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 6 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 7 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 8 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 9 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 10 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 11 adidas Yeezy Boost 700 Teal Blue 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: