- Reklama -NikeNike
Strona głównaBiznesCzy Drake opuści Jordan Brand na rzecz adidasa?!

Czy Drake opuści Jordan Brand na rzecz adidasa?!

W sieci pojawiła się właśnie dość ważna informacja dotycząca sneakersowego światka, ale bardziej dotycząca mainstreamu. Mówi ona, że podobno raper Drake miałby opuścić szeregi Jordan Brand i dołączyć do Pharrella Williamsa i Kanyego Westa w zespole adidas Originals.

Jedna z najważniejszych postaci będąca pod kontraktem w Nike / Jordan Brand miałaby być niezadowolona z warunków współpracy. Kanadyjski raper jest podobno niezadowolony, ponieważ nie ma zbyt dużego pola do manewrów i nie może być kreatywny tak jakby tego chciał.

Według szanowanego magazynu Sole Collector Drake podobno rozmawia już z zespołem adidas Originals. Dołączyłby tam do innych raperów i współtworzył super team z Kanye Westem i Pharrellem Williamsem. Obaj mają pełną dowolność przy tworzeniu projektów sygnowanych swoim nazwiskiem. Nie jest to zbyt często spotykanym zabiegiem przy tego typu kontraktach.

Na chwilę obecną przedstawiciel Jordan Brand odmówił komentarza. Reprezentant Drake’a się nie wypowiada, a zespół adidasa również milczy. Czas oczywiście pokaże na ile te plotki są prawdzie, ale myślę, że powinno się to wyjaśnić w niedalekiej przyszłości.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: