Współpraca Jordan Brand ze znanym raperem o ksywie Drake idzie w najlepsze, bowiem kilka dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia, przedstawiające kolejny owoc wyżej wspomnianej kolaboracji. W zasadzie to możemy mówić o liczbie mnogiej, bo mamy dla Was dwie kolorystyki modelu Air Jordan VIII „OVO”, oznaczoną jako Black oraz White.

Nie ma tutaj większej filozofii. Pierwsza para pokryta jest praktycznie w całości czernią. Do tego dochodzi jedynie niewielki szarawy wzór graficzny, umieszczony pod kostką. Stawkę uzupełnia charakterystyczne logo nawiązujące do sowy. Cholewka drugiego buta zabarwiona jest na biały. Tutaj także zobaczymy wzorek, ale nie jest on szary a złoty.

Mimo wyraźniej oszczędności środków, jeśli chodzi o barwy to naprawdę poniższe sneakersy prezentują się dobrze. Obecnie jeszcze nie wiemy nic o oficjalnej dacie premiery, ale trzymajcie rękę na pulsie, bo jak tylko pojawi się jakaś informacja na ten temat to na pewno damy Wam znać.

 

drake-air-jordan-8-ovo-white-2 drake-air-jordan-8-ovo-white-1 drake-air-jordan-8-ovo-black(1) drake-ovo-jordan-8s-black drake-air-jordan-8-ovo-2 black-ovo-jordan-8s

via solecollector
Reklama
air jordan