- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylSneakersDrake x Nike Air Force 1 Low „Certified Lover Boy” - mamy...

Drake x Nike Air Force 1 Low „Certified Lover Boy” – mamy pierwsze zdjęcia nadchodzącej kolaboracji

Po miesiącach wyczekiwań i zapowiedzi w sieci wreszcie pojawiły się pierwsze zdjęcia nadchodzącej wielkimi krokami kolaboracji na linii Drake x Nike. Projekt oznaczony nazwą „Certified Lover Boy” będzie się składał między innymi z prezentowanych poniżej Air Force 1 Low.

W czasach, w których buty często są zbyt krzykliwe, ta współpraca udowadnia, że mniej znaczy więcej. Raper z Toronto wraz z ekipą designerów z siedziby Nike w Beaverton zdecydowali się pójść w klasykę, która wytrzymała próbę czasu.

Na pierwszy rzut oka otrzymujemy zwykłe białe Uptownsy stojące na białej podeszwie. Nic nadzwyczajnego, co nie? Nic bardziej mylnego. Zerknijcie na podeszwę w okolicach pięty. Zamiast wytłoczonego napisu AIR pojawia się odręcznie napisane hasło „Love you forever”. Teraz obracamy but i zerkamy na podeszwę w przedniej części. Charakterystyczne dla tego modelu wytłoczone gwiazdki zostały zastąpione… serduszkami. Wszystko to dopełnia nadchodzącą płytę „Certified Lover Boy”. 

Oczywiście premiera butów Drake x Nike Air Force 1 Low „Certified Lover Boy” owiana jest tajemnicą. Jak tylko dowiemy się kiedy wylądują w oficjalnym sklepie pod tym linkiem to od raz damy Wam znać.

Drake x Nike Air Force 1 Low Certified Lover Boy zajawka 1 Drake x Nike Air Force 1 Low Certified Lover Boy zajawka 2

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: