- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaDries Van Noten i jego nowe torby wykonane w technice tie-dye

Dries Van Noten i jego nowe torby wykonane w technice tie-dye

Dziś dość nietypowo zajrzeliśmy do członka oryginalnej grupy Anwerp Six i sprawdziliśmy co przygotował na tegoroczną jesień. Dries Van Noten, bo o nim tu mowa, serwuje nam trzy projekty toreb na zakupy, których zdjęcia widzicie poniżej.

Twórczość Dries van Notena jest najbardziej barwna, pozytywna na tle tego, co zwykle oferują Belgowie z osławionej, awangardowej Szóstki z Antwerpii. Widać to również w poniższych projektach, gdzie designer zdecydował się skorzystać z techniki barwienia tie-dye. Zresztą motyw ten był bardzo widoczny podczas jego paryskiego pokazu z jesienno zimową kolekcją na 2019 rok, gdzie przedstawiał garnitury, płaszcze i spodnie ozdobione unikatowymi wielokolorowymi i monochromatycznymi wzorami.

Nowe torby na zakupy nadchodzą w dwóch wersjach wykonanych z płótna i jednej z pikowanym nylonem. Płócienne zostały wykończone czarnymi skórzanymi uszami oraz uchwytami przy zamku błyskawicznym. Przy nylonowej mamy podobne detale i wykończenia, ale sama torba ma dodatkowe przeszycia i monochromatyczne barwienie.

Opisywane tu torby na zakupy Dries Van Noten są wyceniane na kwoty: wersja płócienna $600 USD, a nylonowa $645 USD.

Dries Van Noten tote bag 1 Dries Van Noten tote bag 2 Dries Van Noten tote bag 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: