Diadora V7000 powstały w wyniku współpracy kreatywnej społeczności, skupiającej biegaczy, artystów takich jak Joan Tarrago i Kraken oraz biegowej ekipy DROMO oraz zespół Diadora.
To nie tylko obuwie, to wyraz wspólnych aspiracji obu ekip: łączenie ludzi, tworzenie niezniszczalnych więzi poprzez ruch oraz rozpalanie ludzkiego ducha.
Lekkie i reaktywne, buty te są nie tylko funkcjonalne, ale także pełne życia. Na piętach i w wkładce dumnie prezentują logo DROMO, przenosząc nieposkromiony duch tej społeczności. Cholewka łączy kolor niebieski z beżowym, którym towarzyszy czerń na bocznym brandingu, wyściółce i górnych sektorach cholewki. Wszystko to spoczywa na beżowej podeszwie.
Premiera butów DROMO x Diadora V7000 odbyła się 20 listopada bieżącego roku w ich sklepie online. Sprawdź czy pozostał jeszcze Twój rozmiar.