- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSportswearOto druga odsłona kolaboracji Jordan Brand i Paris Saint-Germain

Oto druga odsłona kolaboracji Jordan Brand i Paris Saint-Germain

Na jesień i zimę zeszłego roku duet Paris Saint-Germain x Jordan Brand przygotował specjalną kolekcję obejmującą nie tylko stroje piłkarskie, ale również dresy, bluzy i buty. Teraz PSG i marka spod znaku Jumpmana przygotował nową odsłonę, a wszystko to na potrzeby sezonu wiosennego bieżącego roku.

Tym razem designerzy obu stron zdecydowały się na zdecydowanie jaśniejszą odsłonę. Zamiast czerwieni i czerni kolekcją rządzi czysta biel, a wspomniane kolory zostają użyte tylko do akcentów i dodatków. Pierwszy raz nowości widzieliśmy na zdjęciach zawodników ze stolicy Francji, którzy zawitali do Manchesteru na mecz Ligi Mistrzów.

Na nowościach zobaczymy logotyp amerykańskiej marki jak również herb drużyny z Paryża, a także ogromny napis PARIS, tyle że zamiast litery A widzimy tam Jumpmana. A co znajdzie się na sklepowych półkach? Szykujcie się na bluzy z kapturem, zwykłe jak i te rozpinane, lekkie kurtki oraz bluzy, a także spasowane z nimi spodnie dresowe. Oczywiście nie braknie t-shirtów oraz kilku czapek z daszkiem. Wszystko jest utrzymane w jednym charakterze i klimacie, dzięki czemu możemy skompletować i łączyć różne pozycje ze sobą, a nawet z poprzednią kolekcją.

Kolekcja PSG x Jordan Brand jest już do kupienia w oficjalnym sklepie Jordan Brand, a pozostała partia nowości będzie się pojawiać stopniowo w najbliższych dniach / tygodniach.

 

Kolekcja PSG x Jordan Brand 1 Kolekcja PSG x Jordan Brand 2 Kolekcja PSG x Jordan Brand 3 Kolekcja PSG x Jordan Brand 4 Kolekcja PSG x Jordan Brand 5 Kolekcja PSG x Jordan Brand 6 Kolekcja PSG x Jordan Brand 7 Kolekcja PSG x Jordan Brand 8 Kolekcja PSG x Jordan Brand 9 Kolekcja PSG x Jordan Brand 10 Kolekcja PSG x Jordan Brand 11

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: