- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersDSM x Ronnie Fieg x New Balance 574s - Zajawka

DSM x Ronnie Fieg x New Balance 574s – Zajawka

Dover Street Market, czyli w skrócie DSM zaprosiło do współpracy niezastąpionego nowojorskiego designera Ronniego Fiega by zaprojektował całkiem nową wersję świeżych New Balance 574s.

Efekty ich wspólnych działań możecie zobaczyć na załączonych poniżej zajawkowych fotografiach, które mamy z jego instagramowych stories. To co wiem na teraz to fakt, że buty będą miały wymienne enki z boku. Logotypy pojawią się w kilku różnych kolorach. Całość zabarwiona jest na kolor ciemnoszary i dopełniona perforowanymi panelami w kolorze niebieskim. Wszystko to postawiono na trójkolorowej podeszwie.

Na chwilę obecną niestety nie znamy żadnych szczegółów jeśli chodzi o ich premierę. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać.

DSM x Ronnie Fieg x New Balance 574s Zajawka-1 DSM x Ronnie Fieg x New Balance 574s Zajawka-2 DSM x Ronnie Fieg x New Balance 574s Zajawka-3 DSM x Ronnie Fieg x New Balance 574s Zajawka-4 DSM x Ronnie Fieg x New Balance 574s Zajawka-5 DSM x Ronnie Fieg x New Balance 574s Zajawka-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: