- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Przed Wami świetne wydanie DTLR x New Balance 990v3 “Miami Drive”

Ekipa DTLR już drugi raz została zaproszona przez rodzinę New Balance do zaprojektowania wyjątkowej wersji butów New Balance 990v3. Rezultatem ich wytężonych prac jest poniżej prezentowana wersja, którą zatytułowano „Miami Drive”.

Jak się zapewne domyślacie po nazwie kolorystyki – doświadczamy tu odcieni kojarzonych z Miami. Chodzi zarówno o samo miasto i jego życie nocne, jak i florę i faunę. Zatem na szarej cholewce umieszczono detale w różu (na pięcie), turkusie (przy kołnierzu i na toeboxie) oraz pomarańczu (na kołnierzu). Co ciekawe, akcenty przy szaro białej eNce różnią się kolorami w zależności od tego, czy są po stronie wewnętrznej czy zewnętrznej cholewki.

Wszystko to postawiono na biało szarej podeszwie z pomarańczowym i różowym spodem. Całość wygląda  rześko i świeżo, zresztą sami zerknijcie na poniższe zdjęcia.

Premiera butów DTLR x New Balance 990v3 “Miami Drive” jest ustawiona na 27 maja. Kupicie je w cenie $195 USD z ich sklepu online.

DTLR x New Balance 990v3 Miami Drive 1 DTLR x New Balance 990v3 Miami Drive 2 DTLR x New Balance 990v3 Miami Drive 3 DTLR x New Balance 990v3 Miami Drive 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: