- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDTLR zahacza o motoryzację przy nowym wydaniu New Balance 990v5 „American Muscle”

DTLR zahacza o motoryzację przy nowym wydaniu New Balance 990v5 „American Muscle”

Współpraca na linii DTLR x New Balance trwa już od jakiegoś czasu, a dzisiaj przedstawiony projekt tylko cementuje ich przyjaźń. Na zdjęciach dołączonych w dalszej części wpisu znajdziecie limitowaną kolorystykę butów New Balance 990v5, która została zatytułowana „American Muscle”.

Piąta już wariacja na temat modelu NB990 doczekała się arcyciekawej wersji. June Sanders przenosi miłość do amerykańskich samochodów z lat ’50 i ’60 na drugą pasję, jaką są sneakersy. Cholewka z szarą siateczką i srebrnymi akcentami rozsianymi po całym bucie nawiązuje do chromowanych akcentów i błyszczących felg. Czarne elementy na przodzie i na tyle to z kolei szerokie czarne opony. Natomiast boczne panele z niebieskiego zamszu to piękne odwzorowanie błyszczącego lakieru w tym samym kolorze.

Ciekawym smaczkiem jest tu gradient pomiędzy kolorem żółtym a czerwonym. Widzimy go nie tylko na bocznym brandingu, ale również przy podeszwie pod piętą oraz na języku. Kropką nad i wydaje się być czarne wiązanie oraz wyściółka w tym samym kolorze. Mało? To łapcie motyw, że wkładki pokryto szachownicą niczym flaga sędziego, którą zobaczysz podczas mijania mety samochodowych wyścigów.

Premiera specjalnego wydania butów DTLR x New Balance 990v5 „American Muscle” ustawiona jest na 14 sierpnia bieżącego roku w ich sklepie online. Do tego czasu zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć.

DTLR x New Balance 990v5 American Muscle 1 DTLR x New Balance 990v5 American Muscle 2 DTLR x New Balance 990v5 American Muscle 3 DTLR x New Balance 990v5 American Muscle 4 DTLR x New Balance 990v5 American Muscle 5 DTLR x New Balance 990v5 American Muscle 6 DTLR x New Balance 990v5 American Muscle 7 DTLR x New Balance 990v5 American Muscle 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: