- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearDualForces wspólnie z UNDEFEATED składają hołd Ju-Jitsu

DualForces wspólnie z UNDEFEATED składają hołd Ju-Jitsu

Ustąp aby zwyciężyć, Maksimum skuteczności przy minimum wysiłku – to tylko pare określeń na metodę walki wręcz, zwaną jako Ju-Jitsu. To też również motyw przewodni najnowszej współpracy DualForces z marką UNDEFEATED, gdzie obie ekipy postanowiły złożyć hołd tej sztuce walki.

W tym przypadku przyszykowano kimono, pokryte w całości klasycznym motywem kamuflażu. Do tego dochodzą akcesoria w postaci mały saszetek. Nie zabraknie również longsleeve’ów, dostępnych w takich kolorach jak czerń czy beż. Uzupełnieniem stawki są t-shirty.

Więcej fantów ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej UNDEFEATED, bowiem data premiery wypada właśnie dzisiaj!

DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu1 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu2 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu3 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu4 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu5 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu6 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu7 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu8 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu9 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu10 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu11 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu12 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu13 DualForces wspolnie z UNDEFEATED skladaja hold Ju-Jitsu14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: