- Reklama -NikeNike

Duet Supreme x Burberry wypuszcza wspólną kolekcję

Już w tym tygodniu na sklepowych półkach pojawi się kolaboracyjna kolekcja, która została zaprojektowana przez zespół stworzony na linii Supreme x Burberry.

Burberry to brytyjska luksusowa marka odzieżowa założona w 1856 roku przez 21-letniego byłego praktykanta sukiennika Thomasa Burberry w Basingstoke w hrabstwie Hampshire. Zakorzeniona w odzieży wierzchniej firma Burberry powstała w myśl zasady, że odzież powinna być zaprojektowana tak, aby chronić ludzi przed warunkami atmosferycznymi.

Wśród wczesnych innowacji Burberry znalazła się gabardyna – lekka, ale wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne tkanina. Zainspirowany metodami impregnacji fartuchów stosowanych przez lokalnych pasterzy, brytyjska firma zastosowała unikalny proces impregnacji, który umożliwiał naturalną wentylację i jednocześnie zapewniał ochronę przed żywiołami. Powstałe ubrania były trwałe, ale oddychające – i bardzo poszukiwane.

Przez kolejne dziesięciolecia Burberry rozszerzyła swoją ofertę odzieży wierzchniej, odzieży codziennego użytku i akcesoriów. Ich produkty są tworzone z myślą o przekazywaniu ich z pokolenia na pokolenie. Brand z Wielkiej Brytanii ugruntował swoją pozycję lidera nowoczesnego luksusu. Dziś jest uważana za prawdopodobnie najbardziej kultową i trwałą brytyjską markę w historii.

Poprzez powyższe lookbookowe zdjęcia oraz poniższą galerię produktową zapoznacie się dokładniej z nadchodzącymi nowościami duetu Supreme x Burberry.

Obie strony zaprojektowały dla nas trencz w beżu, czerni i różu z charakterystyczną kratą od wewnątrz, a także kurtki puchowe w czerni oraz różowej i beżowej kracie. Dochodzą do tego jeansowe szorty i zestawy z katany i spodni w kolorze niebieskim oraz beżowej i różowej kracie. Dopełnieniem kolekcji są czapki oraz koszulki rugby na długi rękaw.

Na koniec warto wspomnieć o najważniejszych propozycjach, czyli o bluzach z kapturem i t-shirtach Supreme Box Logo w kilku wersjach kolorystycznych.

Z kolei komplety pidżamowe oraz czarne i błękitne skórzane komplety składające się z kurtki i spodni będą dostępne jedynie w sklepach Burberry.

Nowości z kolekcji Supreme x Burberry znajdziecie w ich sklepie online oraz sklepach stacjonarnych już w najbliższy czwartek, to jest 10 marca 2022 roku.

Burberry Supreme SS22 1 Burberry Supreme SS22 2 Burberry Supreme SS22 3 Burberry Supreme SS22 4 Burberry Supreme SS22 5 Burberry Supreme SS22 6 Burberry Supreme SS22 7 Burberry Supreme SS22 8 Burberry Supreme SS22 9 Burberry Supreme SS22 10 Burberry Supreme SS22 11 Burberry Supreme SS22 12 Burberry Supreme SS22 13 Burberry Supreme SS22 14 Burberry Supreme SS22 15 Burberry Supreme SS22 16 Burberry Supreme SS22 17 Burberry Supreme SS22 18 Burberry Supreme SS22 19 Burberry Supreme SS22 20

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: