- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignDufala Brothers i ich siedmiomilowe buty

Dufala Brothers i ich siedmiomilowe buty

The Dufala Brothers to artyści i rzeźbiarze z Filadelfii w Stanach Zjednoczonych. Wpadli oni nam w oko za sprawą kilku swoich przedziwnych i specyficznych projektów, które rzecz jasna pokrywają się z tematyką naszego magazynu, czyli dotykają tematu kicksów.

Wzięli oni na warsztat jedne z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejsze buty w historii i stworzyli niesamowite projekty wydłużając buty do granic możliwości. Mamy zatem białe Air Force 1 z chyba najdłuższym Swooshem w historii w kontrastowej czerwieni. Dwie wersje klasycznych Converse Chuck Taylor, w których jedna składa się dwa razy, a druga przesadnie wydłużona przypomina wąż strażacki. I na koniec ponownie coś od Nike, but znany z filmu Forrest Gump, czyli Nike Cortez. Ten z kolei model wydłużono do takiego stopnia, że zwiniętą go jak domek ślimaka.

Trzeba przyznać, że chłopaki mieli wyobraźnie i trochę zaszaleli. Sprawdźcie ich siedmiomilowe buty na załączonych poniżej fotografiach.

Dufala Brothers i ich siedmiomilowe buty-1 Dufala Brothers i ich siedmiomilowe buty-2 Dufala Brothers i ich siedmiomilowe buty-3 Dufala Brothers i ich siedmiomilowe buty-4 Dufala Brothers i ich siedmiomilowe buty-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: