Taka marka jak New Balance dobrze wie jak obchodzić 20-lecie istnienia modelu 580 a wszystko za sprawą najnowszych kolorystyk, położonych na podeszwie z technologią REVlite. Natomiast, jeśli chodzi o te dwa świeże warianty to uwierzcie nam na słowo, że dzięki nim nie da się przejść niezauważonym.

Co do pierwszego wydania to mamy do czynienia z połączeniem pomarańczu, czerwieni i fioletu. Pomarańcz, przechodzący w czerwień to głównie górna część cholewki a fiolet umieszczono na podeszwie. Natomiast, jeśli chodzi o drugi to tym przypadku możemy zobaczyć zdecydowanie bardziej stonowane podejście, gdyż postawiono na mieszankę bieli z czernią i odcieniem szarości.

Całość uzupełniają świetne fotografie, dlatego dłużej nie będziemy Was zatrzymywać. Po prostu je sprawdźcie i odwiedźcie oficjalną stronę internetową New Balance.

new-balance-580-gradients-20th-anniversary-2 new-balance-580-gradients-20th-anniversary-3 new-balance-580-gradients-20th-anniversary-4 new-balance-580-gradients-20th-anniversary-5 new-balance-580-gradients-20th-anniversary-6

Reklama
air jordan