- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDwie nowe wersje butów Off-White x Nike Air Presto

Dwie nowe wersje butów Off-White x Nike Air Presto

Nie da się ukryć, że Virgil Abloh wraz Nike / Jordan Brand rozbili bank i zrobili najlepszą kolaborację na przestrzeni ostatnich lat. To oczywiście nie koniec ich wspólnych działań. Już niedługo w sklepach znajdą się dwie całkiem nowe kolorystyki butów Off-White x Nike Air Presto.

Ich pierwszy wspólny projekt na modelu Air Presto pojawił się w zeszłym roku i od razu stał się topową pozycją w ich wspólnym arsenale. Teraz Virgil zdecydował, że wypuści zdecydowanie prostsze kolorystyki. Będziemy mogli zakupić wariant cały w bieli oraz drugi cały w czerni z białym Swooshem. Oczywiście całość zostanie dopieszczona pomarańczowymi akcentami, kontrastowymi napisami i doczepianą metką.

Szczegóły premiery nowych Off-White x Nike Air Presto w sklepie pod tym linkiem nie jest jeszcze znana. Chodzą jednak plotki o tegorocznym czerwcu. Śledźcie nasze wpisy uważnie, będziemy jeszcze wspominać o tym projekcie.

Off-White x Nike Air Presto-1 Off-White x Nike Air Presto-2 Off-White x Nike Air Presto-3 Off-White x Nike Air Presto-3 Off-White x Nike Air Presto-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourceatlas1216
- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: