- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDwie wersje butów White Mountaineering x adidas LXCON

Dwie wersje butów White Mountaineering x adidas LXCON

Dziś mamy dla Was pełen podgląd na buty White Mountaineering x adidas LXCON, o których pierwszy raz pisaliśmy w czerwcu zeszłego roku pokazując ich pierwsze zdjęcia z pokazu mody z kolekcją wiosna lato 2020. Podobnie jak to było w przypadku Nite Jogger sprzed kilku miesięcy, tak i teraz obie strony serwują nam dwie wersje kolorystyczne butów.

White Mountaineering to japońska marka, za którą stoi Yosuke Aizawa. Brand założony już w 2006 roku łączy w swoich kolekcjach design, funkcjonalność i technologię, a całość mocno inspirowane outdoorową stylistyką.

Bohater tego wpisu, czyli model adidas LXCON, but przedstawiony kilka sezonów temu jako nowoczesna wariacja na temat butów z lat ’90, pojawi się w wersji w bieli, czerni i kolorze niebieskim, czyli w barwach mocno związanych z WM, natomiast druga kolorystyka bazuje na odcieniach khaki i szarości. Buty wyróżniają się zapięciami na klamry oraz dużymi trzema paskami na boku, które przedłużono w luźno zwisający materiał. Kropką nad i zdaje się być subtelnych branding japońskiej marki w bocznych sektorach cholewki.

Według zapowiedzi buty White Mountaineering x adidas LXCON pojawią się w sprzedaży już 25 stycznia bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy oficjalny sklep niemieckiej marki.

White Mountaineering x adidas LXCON 1 White Mountaineering x adidas LXCON 2 White Mountaineering x adidas LXCON 3 White Mountaineering x adidas LXCON 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: