- Reklama -Nike Sale
Strona główna Promocje EASTEND - kod rabatowy dający 30% zniżki na nowości!

EASTEND – kod rabatowy dający 30% zniżki na nowości!

Nic tak nie cieszy jak nowe zakupy, a jeśli mamy coś taniej to cieszy podwójnie. Poniżej znajdziecie kod rabatowy do sklepu Eastend dający 30% zniżki.

Jeśli jeszcze nie wymieniliście swojej garderoby z zimowej na wiosenną to nie ma lepszej okazji niż zrobić to teraz! Skąd taka pewność w naszych słowach? Tak akurat się złożyło, że mamy dla Was unikalny kod rabatowy na EASTEND i brzmi on THE19. Pozwala on zaoszczędzić aż 30% przy waszych zakupach nowości we wspomnianym sklepie.

A na co możemy sobie pozwolić i przy jakich markach możemy zaszaleć? Nasz kod rabatowy możecie wykorzystać na nowe buty Fila Distruptor, adidas Yung-1 oraz Yung-96. Mało? Sprawdźcie również marki Converse, Reebok, Nike czy Puma,a także kilka innych.

Na Wasze szczęście kod rabatowy działa nie tylko na buty, ale również na ciuchy Fila, Champion, Levi’s czy Alpha Industries. To tylko kilka brandów, które znajdziecie w tym sklepie. Jest tego zdecydowanie więcej. W sumie można ogarnąć całą garderobą po kosztach i ubrać sie od stóp po samą głowę, tak tak czapki też mają, od New Ery.

Zatem aby uzyskać zniżkę 30% na nowości w sklepie EASTEND wystarczy wpisać w koszyku kod rabatowy THE19. Zatem sprawdź pod tym linkiem co możesz kupić taniej.

LINK DO SKLEPU

KOD RABATOWY: THE19 działa tylko do końca kwietnia 2019r.

levis kappa filla

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: