- Reklama -NIkeNIke

Oto edytorial ze wspólną kolekcją Bodega x BEAMS x adidas Footwear

Bostoński sklep Bodega wydaje specjalną kolekcję „Easy Ivy”, która powstała wraz z japońską marką BEAMS oraz adidas Footwear.

Kolekcja powstała z z szacunku i buntu wobec stylu „prep”. To, co z daleka może wyglądać na zestaw podstawowych elementów garderoby – spodnie khaki, marynarki, koszule oxford i odzież sportowa, to tak naprawdę elementy układanki w klasycznym stylu ligi bluszczowej.

Prep inspirował się połączeniem formalnego stroju i odzieży sportowej od samego początku. Ten konkretny styl ubioru nigdy tak naprawdę nie wyszedł z mody i jest odpowiedzialny za normalizację wielu części garderoby i zestawów, które nadal cieszą się popularnością.

editorial Bodega x BEAMS x adidas Footwear Spring 2023 16

Kolekcja o luźnym kroju jest sprzeczna z bardziej dopasowanymi do formy założeniami stylu. Symbolicznie jest to odejście od sztywności w kierunku estetyki, która wygląda na złożoną bez zbytniego wysiłku.

Na kolekcję składają wspomniane spodnie khaki, ciemna marynarka, jak również błękitna koszula. W ich towarzystwie zobaczycie dwa t-shirty, dresowe spodnie oraz dopasowane do nich bluzy. W ramach dopełnienia kolekcji wrzucono skarpety oraz krawat. Z kolei adidas wypuszcza specjalną wersję butów Adimatic.

Prezentowana kolekcja Bodega x BEAMS x adidas Footwear pojawi się w ich sklepie online 10 marca.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: