- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Carhartt WIP przedstawia nowy edytorial Palette

Streetwearowy brand Carhartt WIP kontynuuje komunikację i prezentację swojej wiosenno letniej kolekcji poprzez między innymi edytoriale. Ten poniższy, który został zatytułowany 'Palette’ powstał w Senegalu.

Pośród przedstawionych propozycji znalazła się między innymi męska kurtka Double Front, wykonana z mocnego dżinsu Parkland i spranego, aby uzyskać wyjątkowy, znoszony wygląd. Ten zabieg został również zastosowany do wszechobecnych w kolekcji jeansowych spodni, takich jak te w kroju Klondike.

Gdzie indziej widzimy propozycje, przy których zastosowano barwienia przypominające akwarele. Spodnie Regular Cargo Pant i letnia wersja męskiej kutki Michigan posiadają nadruk Camo Tide na całej swojej powierzchni. Prezentuje on malarską stylistykę dzięki gradientom kolorów i wzorom pociągnięć pędzla, co nawiązuje do ręcznie malowanych motywów kamuflażu, za które odpowiadali artyści „kamuflażu” z lat 20-tych XX wieku.

Uzupełnieniem tych propozycji są dżersejowe koszulki i spodenki w kolorach niebieskim, brązowym i szarobrązowym, które ożywiają wpływy akwareli.

Nowości przedstawione poprzez poniższy edytorial Carhartt WIP Palette są już dostępne w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: