- Reklama -NIkeNIke

côte&ciel przedstawia edytorial Komatsu Onibegie® Nylon

Kontynuując postępy w zakresie bardziej sumiennego podejścia do projektowania, jednocześnie przesuwając granice innowacji, firma côte&ciel wprowadziła do swojej wiosennej oferty nowy materiał: Komatsu Onibegie® Nylon.

Starannie opracowany przez rzemieślników, Onibegie®, wyprodukowany przez zaawansowanego japońskiego producenta materiałów, Komatsu Matere, jest materiałem przyjaznym dla środowiska, który wykorzystuje i łączy w sobie składniki ekstrahowane z łupin cebuli jako bazę oraz sięga po różne inne naturalne źródła, takie jak oliwki i węgiel drzewny, zmniejszając obciążenie ekosystemu, od którego jest zależny.

Dzięki tej metodzie firma côte&ciel była w stanie zastąpić farbowany chemicznie nylon nylonem naturalnie barwionym, uzyskując naprawdę wyjątkową patynę, którą można odtworzyć jedynie przy użyciu środków organicznych.

Aby uhonorować tradycyjne japońskie metody barwienia tkanin wykorzystane w procesie opracowywania Onibegie®, poniższy edytorial Komatsu oddaje hołd japońskim korzeniom producenta i zdolności natury do odzyskania gruntu utraconego wcześniej przez praktyki człowieka. Można tu zobaczyć rośliny i inną materię organiczną wyrastającą i wypełzającą z toreb, trafną symbiozę między kontrastującymi światami, podkreślającą, jak natura może przywrócić równowagę i ponownie rosnąć w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach.

Po zapoznaniu się z poniższa galerią zdjęć odkryj pełną gamę Komatsu Onibegie® Nylon w sklepie internetowym côte&ciel.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: