- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearGRIND Magazine prezentuje swój edytorial z wiosenno letnią kolekcją HAVEN

GRIND Magazine prezentuje swój edytorial z wiosenno letnią kolekcją HAVEN

Japoński GRIND Magazine całkiem niedawno stworzył swój edytorial z wiosenno letnią kolekcją HAVEN. Oczywiście zdjęcia zamieszczamy w dalszej części wpisu.

Świeżą kolekcję kanadyskiej marki i sklepu widzieliście już na studyjnych fotografiach oraz w ich własnym edytorialu sprzed kilku tygodni. Dziś sprawdzicie najnowszą kolekcję poprzez serię fotografii wykonanych na potrzeby kultowego japońskiego magazynu. Widzimy na nich szereg koszul i lekkich kurtek utrzymanych w wojskowej stylistyce, do których dołączają anoraki powstałe we współpracy z Schoeller. Obok tego mamy możliwość zakupu polarów oraz rozmaitych spodni, od zwykły chino aż po bojówki z kieszeniami po boku. Kolekcja utrzymywana jest w ciemnej tonacji z przewagą czerni, ciemnej militarnej zieleni oraz beżu.

Po zapoznaniu się z edytorialem GRIND Magazine z marką HAVEN możecie się wybrać do ich sklepu online po coś dla siebie. Z kolei do butików z prasą udajcie się po ostatni numer wspomnianego magazynu.

editorial haven grind magazine ss21 1 editorial haven grind magazine ss21 2 editorial haven grind magazine ss21 3 editorial haven grind magazine ss21 4 editorial haven grind magazine ss21 5 editorial haven grind magazine ss21 6 editorial haven grind magazine ss21 7 editorial haven grind magazine ss21 8 editorial haven grind magazine ss21 9 editorial haven grind magazine ss21 10

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: