- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Jerry Seinfled bohaterem edytorialu KITH z ich jesienną kolekcją

Ronnie Fieg i jego marka KITH nie zwalniają ani na chwilę. Jeśli wydawało Ci się, że Adrien Brody prezentujący jesienną kolekcję marki na zeszły rok to już sufit, to… musisz zmienić zdanie, i to jak najszybciej. Dziś w jego miejsce wskakuje nie kto inny, jak sam Jerry Seinfeld.

W dalszej części wpisu znajdziecie galerię zdjęć, która powstała przy udziale znanego fotografa Marka Seligera. Jej bohaterem jest kultowy nowojorski aktor i komik Jerry Seinfeld.

Prezentuje on najnowszą kolekcję KITH na nadchodzące jesienne dni. Asortyment obejmuje zarówno odzież, jak i dodatki zaprojektowane przez zespół Ronniego Fiega. W oczy rzuca się przede wszystkim koledżówka z naszywkami, która wychodzi przed szereg. Tuż obok mamy dresowe zestawy zaprojektowane wraz z marką Russell Athletic. Na chłodniejsze popołudnia przewidziano lekkie kurtki z kapturem, bogate we wzory polary oraz kurtki z haftowanymi kwiatami. Dochodzą do tego kwieciste koszule i utrzymane w podobnej stylistyce spodnie wraz z kataną.

Nowości KITH widoczne na poniższych zdjęciach wpadną do ich europejskiego sklepu internetowego już w ciągu najbliższych dni.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: