- Reklama -NikeNike

Aktor Steve Buscemi zapowiada wiosenną kolekcję KITH

Nie dalej jak kilka tygodni temu Adrien Brody przedstawiał część zimowej kolekcji KITH. Ronnie Fieg na tyle polubił współpracę z aktorami, że przy okazji zapowiedzi wiosennej kolekcji jego nowojorskiej marki w rolę modela wcielił się Steve Buscemi.

Na tych zaledwie kilku studyjnych fotografiach, które zrobiono pośród łąkowych kwiatów, widzimy jak Buscemi przedstawia nadchodzące propozycje KITH. Możecie przyjrzeć się nowej lekkiej kurtce, którą pokryto grafiką imitującą niebo, a także koszuli, kurtce i spodniom z kwiecistym wzorem. Dochodzą do tego kurtka koledżówka, kardigan w pasy w odcieniach beżu oraz szereg spodni w bardziej formalnej stylistyce.

To oczywiście tylko ułamek wiosennej kolekcji KITH, ale daje nam to pewien podgląd, w którym kierunku podąża Ronnie Fieg i jego marka. Nowości za kilka tygodni będą dostępne w ich sklepie online.

editorial kith steve buscemi sp22 1 editorial kith steve buscemi sp22 2 editorial kith steve buscemi sp22 3 editorial kith steve buscemi sp22 4 editorial kith steve buscemi sp22 5 editorial kith steve buscemi sp22 6 editorial kith steve buscemi sp22 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: