- Reklama -NikeNike

maharishi: Smoki, mapy i tradycja w ich letniej kolekcji

Maharishi czerpie inspirację z historii kartografii i praktyk nomadów, by eksplorować koncepcję dualności. Nowa kolekcja ukazuje zrównoważoną interakcję pozornie przeciwstawnych sił.

Abstrakcyjne mapy topograficzne stają się bazą do stworzenia unikalnego wzoru DPM: London Contour, który obejmuje stylizowany zarys Londynu. To właśnie tam, w sercu miasta przy Great Pulteney Street, znajduje się siedziba Maharishi.

W kapsule Tour Dragon Map, marka nawiązuje do XIX-wiecznego obrazu przedstawiającego mapę Wietnamu jako smoka. Stylizowana mapa powstała za panowania cesarza Minh Manga, przeciwnika francuskiej ingerencji w Wietnamie. Kolekcja obejmuje oryginalne Snopants®, spodnie dresowe i kurtki MA-1, z charakterystycznymi haftami, przypominającymi pamiątkowe kurtki amerykańskich żołnierzy.

Lekkość i przewiewność tkanin, takich jak Kantha Mulmul cotton i japońska bawełna, nadają kolekcji unikalny charakter. Inspiracja kulturą ludu Thar z regionu pustyni Indo-Pak przejawia się w skomplikowanych haftach zdobiących różnorodne sylwetki.

Nowości od maharishi szukaj w ich sklepie online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: