- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaMaple i ich wiosenno letni edytorial z męską biżuterią

Maple i ich wiosenno letni edytorial z męską biżuterią

Męska biżuteria z sezonu na sezon staję się coraz bardziej popularna. Jedną z marek, przy których warto się zakręcić jest kanadyjski Maple. Zresztą sami obadajcie poniższy zestaw fotografii, który tworzy ich wiosenno letni edytorial z nowościami na pierwszą połowę 2020 roku.

Kolekcja na obecny sezon zawiera wyjątkowe pozycje, przy projektowaniu których czerpano inspiracje z amerykańskiego rysownika Roberta Crumba i reżyser filmów animowanych Ralpha Bakshi. Zauważycie tu odniesienia do kreskówek z lat ’70 i ’80.

Kluczowe elementy kolekcji to wisiorki oparte na animowanej komedii Bakshi’ego z 1972 roku – Fritz the Cat, a także naszyjniki z głowami i kośćmi zwierząt, zdobione kolczyki i pierścionki inspirowane art deco.

Dochodzą do tego pierścień Midnight z żywym niebieskim szafirowym kamieniem, a także bardziej zabawne pozycje, takie jak pierścień Cowboy Soundboy, kolczyki Nevermind, Różaniec czy łańcuch Laugh Now Cry Later.

Oczywiście kolekcja bazuje na srebrze próby .925, a część pozycji pokryto 14 karatowym złotem.

Widoczna tu biżuteria męska od Maple jest już dostępna w ich sklepie online. W Europie kupicie ją między innymi w sklepie END Clothing.

editorial maple ss20 1 editorial maple ss20 2 editorial maple ss20 3 editorial maple ss20 4 editorial maple ss20 5 editorial maple ss20 6 editorial maple ss20 9 editorial maple ss20 10 editorial maple ss20 11 editorial maple ss20 12 editorial maple ss20 13 editorial maple ss20 14 editorial maple ss20 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: