- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaLetni edytorial z nową kolekcją biżuterii MAPLE

Letni edytorial z nową kolekcją biżuterii MAPLE

W tym poście wracamy do kanadyjskiej firmy MAPLE, która wrzuciła niedawno do sieci zestaw fotografii tworzących letni edytorial z ich najnowszą biżuterią, który został stworzony w Cates Beach w North Vancouver.

Jednymi z kluczowych nowości są bransolety w kilku różnych wariantach (Cuban, Double oraz Mariner), które mamy zarówno w złocie jak i srebrze .925. Do tego dochodzi pierścień Mother of Pearl College, łańcuch Grace Jones oraz sygnet Unruly z kamieniem onyksowym centralnie osadzonym w zielonej żywicy. Inny ciekawym pierścieniem w ofercie jest Prism, który łączy srebro lub 14-karatowe złoto z wielokolorowymi prostokątnymi akcentami z żywicy. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o wprowadzeniu nowych kamieni do dobrze znanych sygnetów oraz nowych długości do łańcuchów i bransolet.

Zerknij na galerię zdjęć i zapoznaj się z nowościami MAPLE, które następnie znajdziesz w ich sklepie online.

editorial maple su20 1 editorial maple su20 2 editorial maple su20 3 editorial maple su20 4 editorial maple su20 5 editorial maple su20 6 editorial maple su20 7 editorial maple su20 8 editorial maple su20 9 editorial maple su20 10 editorial maple su20 11 editorial maple su20 12 editorial maple su20 13 editorial maple su20 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: