- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Norse Projects przedstawia edytorial On The Northern Isles

Duńska marka Norse Projects przedstawia edytorial On The Northern Isles, w którym pokazali część swojej jesienno zimowej kolekcji.

Zainspirowani ekstremalnie dzikimi terenami Morza Północnego, serwują nam propozycje, które mają odpowiedzieć na chłodne i ciężkie warunki atmosferyczne. Na sklepowych półkach znalazły się zatem pozycje Birnir, ich współczesna interpretacja tradycyjnej dzianiny szetlandzkiej i wzoru Fairisle. Wszystkie elementy kolekcji były w całości wykonane w Szkocji u renomowanego dostawcy Harley’s, przy użyciu szkockiej wełny jagnięcej. Wykorzystano charakterystyczną dla Harleya bezszwową technikę dziania, która pozwoliła stworzyć wygodniejszą odzież i zwiększyć zakres ruchów użytkownika.

Te elementy dają poczucie komfortu dzięki minimalistycznemu, ale surowemu podejściu. Ich projekty mają ponadczasowy urok, który jest ukłonem w stronę tradycyjnego rzemiosła dzianin szetlandzkich. Projektanci sięgnęli po przędzę w głębokim mieszanym kolorze, aby stworzyć zróżnicowany i złożony odcień, który rozwija się po bliższym przyjrzeniu się.

W ofercie znalazły się swetry w jednolitym kolorze lub ze wzorem pod szyją, a dopełnieniem zestawu są czapki. Oczywiście do wyboru mamy kilka wariantów. Zresztą sami zajrzyjcie do internetowego sklepu Norse Project.

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: