- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearRonin Division przedstawia jesienny edytorial ze swoimi nowościami

Ronin Division przedstawia jesienny edytorial ze swoimi nowościami

Ronin Division to mały nowojorski brand, który gości na łamach naszego magazynu już od kilku dobrych lat. Dziś do nich powracamy za sprawą świeżego edytorialu, który właśnie wrzucili do sieci.

Chłopaki na tych kilkunastu fotografiach, które znajdziecie w dalszej części wpisu, prezentują świeże propozycje na sezon jesienny. Pośród nowości można zauważyć kimona na wzór tradycyjnej japońskiej odzieży, kamizelki z rysunkami na plecach, jak również koszule i t-shirty. Z racji chłodniejszych dni w ofercie znalazło się miejsce na lekkie kurtki. Jeśli chodzi o dodatki to widzimy tu między innymi czapki bucket hat i materiałowe maseczki na twarz.

Szczegółów premiery i całego lookbooku Ronin Division możemy się spodziewać w przyszłym tygodniu. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższym edytorialem. Poszczególne pozycje znajdziecie za kilka dni w ich sklepie online.

editorial ronin division fa20 1 editorial ronin division fa20 2 editorial ronin division fa20 3 editorial ronin division fa20 4 editorial ronin division fa20 5 editorial ronin division fa20 6 editorial ronin division fa20 7 editorial ronin division fa20 8 editorial ronin division fa20 9 editorial ronin division fa20 10 editorial ronin division fa20 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: