- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaEminem x Casio G-Shock 30th Anniversary – Data premiery

Eminem x Casio G-Shock 30th Anniversary – Data premiery

Trzeba przyznać, że kończący się powoli 2013 rok, był dla Eminema bardzo pracowity. Najpierw wydanie płyty a następnie jej promocja. Ponadto wcześniej ukazywały się zajawki współpracy z utytułowaną marką Casio a dzisiaj wrzucamy kolejną porcję fot, ukazującą w pełni tę kolaborację. Ponadto mamy też datę premiery.

Oczywiście w tym przypadku skupiamy się na czasomierzu, który został zrobiony dla/przez rapera i producenta o ksywie Eminem. Zdecydowano się tutaj na zmieniony model XL-6900. Nosi on dokładny tytuł GDX6900MNM-1, który został wyposażony w czarny mat i szarą tarczę z odwróconą literką E – wiadomo do kogo ona nawiązuje.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego produktu to na pewno pojawi się on w sklepie Suppa Store. Datę premiery wyznaczono na 4 stycznia 2014 roku, także w tym terminie trzymajcie rękę na pulsie, bo będzie to edycja limitowana.

Pamiętajcie również, że akcesoriami firmy Casio w Polsce handluje The Avenue.

Nike-Air-Max-1-HYP-QS-silver-royal-blue Nike-Air-Max-1-HYP-QS-silver-royal-blue-Kopie-2 Nike-Air-Max-1-HYP-QS-silver-royal-blue-Kopie-3 Nike-Air-Max-1-HYP-QS-silver-royal-blue-Kopie-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: