- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

Duet END x adidas łączy siły i projektuje buty Superturf Adventure „Ibex”

Duet END x adidas ponownie zasiada przy wspólnym stole i projektuje limitowaną wersję butów adidas Superturf Adventure, które wyjdą w ramach kolekcji „Ibex”.

Nazwa kolekcji pochodzi koziorożca alpejskiego żyjącego w Europie, Azji i północno-wschodniej Afryce. Gatunek znany jest z rozwoju w ekstremalnym terenie i zaskakującej umiejętności wspinania się po stromych górach.

END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 1 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 2 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 3 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 4

Przed Wami model Superturf Adventure utrzymany w outdoorowej stylistyce i kolorystyce nawiązującej do wspomnianych zwierząt i otoczenia, w którym żyją. Zastosowana kolorystyka jest ukłonem w stronę górskich siedlisk koziorożców, z ziemistą paletą zakurzonej oliwki, pastelowego pergaminu i jesiennych liści.

Co do konstrukcji to projektanci postawili na cholewkę zbudowaną z materiału o nazwie CORDURA®, aby zapewnić wyjątkową trwałość i wodoodporność. Dopełnieniem wydają się być panele wykonane z włochatego zamszu nawiązujące do skóry zwierzęcia. Z kolei podeszwa TRAXION jest bezpośrednim ukłonem w stronę stabilności Ibex w trudnym terenie, z wypustkami zaprojektowanymi dla optymalnej przyczepności.

Premiera butów END. x adidas Superturf Adventure „Ibex” ustawiona jest na 1 października. Więcej informacji w ich sklepie online.

END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 5 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 6 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 7 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 8 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 9 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 10 END x adidas Superturf Adventure Ibex GY2538 11

- Reklama -NIke NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: