- Reklama -NIkeNIke

END przedstawia rowerowe wersje adidas Velosamba „Social Cycling”

END. i adidas ponownie łączą siły, by na początek sezonu rowerowego wypuścić w zestawie „Social Cycling” specjalne wersje butów adidas Velosamba.

Projekt inspirowany był swobodną rozrywką nowoczesnych klubów rowerowych. Brytyjski sklep oraz niemiecki brand serwują wyjątkowe wersje klasycznych butów, które przystosowane będą do jazdy na rowerze. Do wyboru będziemy mieli dwie wersje kolorystyczne.

Skoncentrowane odpowiednio wokół kawy i piwa – dwóch klasycznych postojów dla każdego doświadczonego kolarza – obie wersje Velosamba są wykonane z zamszu z garbarni Charlesa F. Steada w Leeds. Zatem o jakość, materiały i wykonanie nie musicie się martwić.

Wspomniany model został udoskonalony z myślą o przejściu między czasem spędzonym na rowerze a codziennym noszeniem.

Dla tych, którzy często jeżdżą na rowerze, ta kolaboracja zapewnia wpinanie butów w pedały, a całość osadzona jest na wzmocnionej podeszwie środkowej. Każdy model jest ozdobiony odblaskowymi paskami na pięcie i dwuśrubowym mocowaniem knagi osadzonym we wzmocnionej podeszwie środkowej. Wszystko to zapewnia idealne połączenie funkcjonalności na rowerze i wyjątkowego stylu.

 

Zestaw kolorów Legend Ink, Team Coffee i White, tworzy pierwszą parę, która łączy neutralne odcienie, aby odzwierciedlić bogate smaki i kolory doskonale zaparzonej filiżanki kawy.

Druga para z kolei czerpie inspirację z estetyki butelki piwa, łącząc kolory butelkowej zieleni, żywej czerwieni i stonowanych odcieni bieli, aby odzwierciedlić zimne i rześkie piwo.

Premiera butów END. x adidas Velosamba ‘Social Cycling’ ustawiona jest na 29 kwietnia. Jednak już teraz można zapisać się do losowania w ich sklepie online.

END x ADIDAS VELOSAMBA SOCIAL CYCLING 7 END x ADIDAS VELOSAMBA SOCIAL CYCLING 8 END x ADIDAS VELOSAMBA SOCIAL CYCLING 10 END x ADIDAS VELOSAMBA SOCIAL CYCLING 2 END x ADIDAS VELOSAMBA SOCIAL CYCLING 3 END x ADIDAS VELOSAMBA SOCIAL CYCLING 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: