- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearSprawdź najnowszą kolekcję END x Carhartt WIP „Greyscale”

Sprawdź najnowszą kolekcję END x Carhartt WIP „Greyscale”

Z okazji celebrowania swojego 15 lecia, sklep END. oraz marka Carhartt WIP weszli w kooperację, czego owocem jest limitowana kolekcja „Greyscale”.

Przy najnowszej kolekcji zagłębiono się w bogatą historię marki Carhartt, która zakotwiczona jest w odzieży roboczej. Świeża partia nowości stanowi odę do mnóstwa odcieni materiałów widocznych w całej historii Carhartt.

Ciekawym zabiegiem wprowadzonym do kolekcji jest zabawa logotypem „C”, które zostało odwrócone do góry nogami i wkomponowane w nazwę END jako literka „D”. Następnie efekt umieszczono na poszczególnych propozycjach.

Już za kilka chwil będziemy mogli kupić bluzy z kapturem w czerni, pomarańczu i jasnej szarości. W tych samych kolorach pojawią się również koszulki z kieszonką na piersi, zimowe czapki oraz skarpety. Kluczową propozycją tej kolaboracji jest kurtka robocza w szarości i z kolorowymi kieszeniami na przodzie. Dochodzą do tego torby codziennego użytku, kubki i przypinki.

Nowości z kolekcji END x Carhartt WIP „Greyscale” kupicie w ich sklepie online, a już teraz ruszyły zapisy na losowanie.

END x Carhartt WIP Greyscale 1 END x Carhartt WIP Greyscale 2 END x Carhartt WIP Greyscale 3 END x Carhartt WIP Greyscale 4 END x Carhartt WIP Greyscale 5 END x Carhartt WIP Greyscale 6 END x Carhartt WIP Greyscale 7 END x Carhartt WIP Greyscale 8 END x Carhartt WIP Greyscale 9 END x Carhartt WIP Greyscale 10 END x Carhartt WIP Greyscale 11 END x Carhartt WIP Greyscale 12

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: