- Reklama -NikeNike

END. przedstawia swoje kolaboracyjne Reebok Beatnik z zestawu „Reported Sightings”

Mule Reebok Beatnik dość zaskakująco stały się hitem brytyjskiej marki, więc chyba pora na kolaboracyjne projekty na tym modelu. Jednym z pierwszych partnerów jest brytyjski sklep END, który przedstawia swoje dwie autorskie wersje tworzące zestaw „Reported Sightings”.

Lookbook stworzony na potrzeby kampanii przypomina podróż pełną przygód, w którą wyruszyliśmy by znaleźć dwie dzikie postacie poszukiwane od wieków. Czyżby Wielka Stopa i Yeti były inspiracją do poniższych projektów? Tego nie wiemy, ale kolory Beatników i ich futerkowe dodatki i elementy pasowałyby do tej narracji idealnie. Choć… na jednym ze zdjęć widać mapę z rzekomymi miejscami pobytu jednej z tych kreatur.

Mamy zatem mule zabarwione na brązowo oraz w odcieniach bieli i jasnej szarości. Ich włochata oraz futerkowa konstrukcja została postawiona na agresywnie wyglądających podeszwach.

Jeśli bylibyście zainteresowanie zakupem którejś pary z zestawu END x Reebok Beatnik „Reported Sightings” to udajcie się do ich sklepu online. Możecie się tam zapisać do losowania, a premiera ustawiona jest na 16 października.

END x Reebok Beatnik Reported Sightings 1 END x Reebok Beatnik Reported Sightings 2 END x Reebok Beatnik Reported Sightings 3 END x Reebok Beatnik Reported Sightings 4 END x Reebok Beatnik Reported Sightings 5 END x Reebok Beatnik Reported Sightings 6 END x Reebok Beatnik Reported Sightings 7 END x Reebok Beatnik Reported Sightings 8 END x Reebok Beatnik Reported Sightings 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: