- Reklama -NikeNike

EVISU wydało aż trzy wersje kultowych Asics GEL-Lyte III

Marka Asics znana jest z wielu bardzo udanych kolaboracyjnych projektów, a ze światem mody łączy ich Kiko Kostadinov. Tym razem mamy dla Was coś z ciut innego podwórka, ale nadal w temacie mody. Przed Wami zestaw butów Asics GEL-Lyte III, za projektem których stoi EVISU.

Dla przypomnienia, Evisu lub Evisu Genes to japońska firma odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji odzieży jeansowej tradycyjnymi, pracochłonnymi metodami. Rozpoznawana jest ze swojej białej 'mewy’ malowanej na tyle spodni lub na samej kieszeni. Marka została założona w 1991 roku w Osace w Japonii przez Hidehiko Yamane.

Natomiast GEL-LYTE 3 zostały zaprojektowane w 1990 roku przez projektanta ASICS Mitsuyuki Mitsui. Ich ponadczasowy i wytrzymały styl sprawił, że ​​buty przetrwały do dziś i nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

EVISU ASICS Gel Lyte 3

Rozpoczynając od wspomnianej powyżej mewy – w przypadku tego kultowego modelu biegówek pojawia się ona na zewnętrznej stronie pięty, oczywiście w białawym odcieniu.

Co do projektu cholewki to zespół designerów zdecydował się na rozwiązania z wyższej półki. Poszczególne projekty, a jest ich aż trzy, zderzają ze sobą wysokiej klasy skórę, równie jakościowy zamsz oraz oczywiście denim. W dwóch przypadkach paleta barw porusza się po zestawie obejmującym czerwień, kolor niebieski oraz brązowy. Trzeci wariant to odcienie szarości i jasnej oliwki, którą dopełnia obsydian.

Premiera opisywanych butów EVISU x Asics GEL-Lyte III odbyła się całkiem niedawno poprzez ich sklep online.

EVISU x ASICS Gel Lyte III 1 EVISU x ASICS Gel Lyte III 2 EVISU x ASICS Gel Lyte III 3 EVISU x ASICS Gel Lyte III 4 EVISU x ASICS Gel Lyte III 5 EVISU x ASICS Gel Lyte III 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: