- Reklama -NikeNike

Extra Butter x adidas CSG 91 „Best Friend” powstały z miłości do psiaków

Trzy Paski przedstawiają kolejną osłonę przedsięwzięcia „Life Needs Equipment”. Przed Wami specjalny projekt Extra Butter x adidas CSG 91 zatytułowany „Best Friend”, który powstał z miłości do psiaków.

Na wstępie wyjaśnimy, że model adidas EQT CSG 91 jest delikatnie przeprojektowaną wersją oryginalnego modelu EQT Cushion z roku 1991 oraz Equipment Race Walk, specjalnych butów do długich spacerów z 1991 roku.

W ramach akcji inspirowanej czworonożnymi przyjaciółmi, ekskluzywny butik z Nowego Jorku wypuści limitowane edycje T-shirtów, longsleeve’ów, bluz, obroży, smyczy i specjalnych przysmaków dla psów. Oczywiście centralnym punktem przedsięwzięcia są wyżej wspomniane buty.

„Relacja między człowiekiem a psem jest opowieścią niemal tak długą, jak sama historia spisana. I w dużej mierze jest to również historia Nowego Jorku. Od stania na werandzie po spacery po Central Parku” – mówi Bernie Gross, szef kreatywny Extra Butter. „Po prostu spędzając czas przed naszą lokalizacją w Long Island City, możesz zobaczyć każdego młodego dorosłego z psem. Stały się niemal dodatkiem, stając się przedłużeniem Twojej osobowości, wrażliwości, a nawet stylu. Ale co najważniejsze, to bezwarunkowa miłość, którą dają sprawia, że ich ​​towarzystwo jest tak cenne.”

Extra Butter x adidas EQT CSG 91 Best Friend 2 Extra Butter x adidas EQT CSG 91 Best Friend 1 Extra Butter x adidas EQT CSG 91 Best Friend 3 Extra Butter x adidas EQT CSG 91 Best Friend 4 Extra Butter x adidas EQT CSG 91 Best Friend 5 Extra Butter x adidas EQT CSG 91 Best Friend 7

Opierając się na koncepcji inspirowanej psami, specjalny projekt Extra Butter EQT CSG 91 odsuwa model ze zwykłej sportswearowej estetyki na rzecz stylu życia i kultury.

Wspomniana sylwetka nabrała stonowanej i uniwersalnej palety jasnych brązów, kremów, beżu i neutralnego różu. Wysokiej jakości wykonanie z włochatego zamszu i sztucznego końskiego włosia miało imitować psią sierść. Natomiast dodatkowe detale graficzne w postaci kości i łap stanowią ostatnie szlify, które podkreślają wyjątkowość tej koncepcji.

Premiera butów Extra Butter x adidas EQT CSG 91 „Best Friend” ma się odbyć 1 października, więc już za chwilę. Będzie je można powinąć między innymi z ich sklepu online.

Razem z butami wyjdzie specjalna kolekcja odzieży i akcesoriów dla psów. Aby uczcić kolekcję, zespół EB zaprosił nowojorczyków i ich psy do udziału w specjalnym edytorialu fotograficznym. Poniżej możecie zapoznać się ze zdjęciami.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: