- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersExtra Butter x adidas Originals „Vanguard” Pack | Video

Extra Butter x adidas Originals „Vanguard” Pack | Video

Tydzień temu wspominaliśmy o interesującej współpracy butiku Extra Butter i marki adidas Originals. Wówczas informowaliśmy Was, że przedmiotem tej kolaboracji jest model ZX Flux, gdzie za inspirację posłużył film pt. Czarnoksiężnik z krainy Oz. Ten fakt jest jak najbardziej prawdą, ale mamy dla Was kolejną niespodziankę, gdyż połączenie sił przez te dwie instytucje nie kończy się tylko na popularnych Fluxach. Do tego dochodzą jeszcze buty ZX Trail Mids.

Pierwsza para (adidas Originals ZX Flux) wyposażona jest w motyw graficzny, imitujący lamparcie cętki. Wzór ten pokrywa praktycznie całą cholewkę. Na uwagę zasługuje zabudowana pięta, gdyż w tym przypadku użyto świecącego w ciemności tworzywa. Uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa z czerwonym akcentem.

Druga para (adidas ZX Trail Mid) to głównie brąz. Barwa tak zajmuje większą część powierzchni i świetnie współgra z białą podeszwą i jej gumowym spodem. Ponadto tutaj do produkcji użyto głównie zamszu.

Oprócz ciekawych zdjęć, sprawdzimy jeszcze video-zajawkę a wszystkich zainteresowanych odsyłamy na oficjalną stronę internetową sklepu Extra Butter.

[vimeo 137984204 750 650]

extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-2 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-3 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-4 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-5 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-6 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-7 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-8 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-9 extra-butter-adidas-originals-vanguard-collection-10

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: