- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersExtra Butter x Asics Gel Epirus “California Mountain Snake”

Extra Butter x Asics Gel Epirus “California Mountain Snake”

Wprawdzie pisaliśmy już o tym, że nowojorski butik Extra Butter nawiązał współpracę z marką Asics – dzięki temu zabiegowi, w akcji możemy zobaczyć specjalny zestaw o nazwie Death List V, który składa się z kilku interesujących modeli.

Wracając do naszego głównego tematu, to dzisiaj mamy okazję omówić buty Gel Epirus w kolorystyce oznaczonej jako California Mountain Snake. Sam tytuł może nam nie wiele mówić, dlatego już wyjaśniamy z czym będziemy mieli do czynienia. Przede wszystkim w oczy rzucają się trzy kolory. Dominuje biel i czerń a do tego dochodzą czerwone akcenty. Na tym tle świetnie wyróżnia się logo Asics pokryte motywem imitującym skórę węża.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to datę premiery wyznaczono na 20 grudnia, także trzymajcie rękę na pulsie, ale jeśli chodzi o opcję on-line to będzie ona uruchomiona na następny dzień tj. 21 grudnia – w tym czasie odwiedźcie oficjalną stronę internetową Extra Butter.

Extra Butter x Asics Gel Epirus
“California Mountain Snake”
Grudzień 2013

extra-butter-asics-calfornia-mountain-snake-release-date-1 extra-butter-asics-calfornia-mountain-snake-release-date-2 extra-butter-asics-calfornia-mountain-snake-release-date-3 extra-butter-asics-calfornia-mountain-snake-release-date-4 extra-butter-asics-calfornia-mountain-snake-release-date-5 extra-butter-asics-calfornia-mountain-snake-release-date-6 extra-butter-asics-calfornia-mountain-snake-release-date-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: